У Vcentri Hub: Шевченківський представники КМДА зустрілися з лідерами шкільного самоврядування столиці
21/09/2023
Фахівці Управління туризму та промоцій КМДА спільно з молоддю влаштували "брейншторм": обмінялися думками щодо перспектив столиці на світовому ринку туристичних послуг, обговорили важливість збереження культурних пам'яток, домовились про залучення молоді до розробки культурно-просвітницьких проєктів.
Після Перемоги України туристи активно повертатимуться до Києва. Адже тут гармонійно поєднуються дух класичного європейського міста з тисячолітньою історією та сила незламної фортеці, де люди дали відсіч окупанту. Туристична галузь матиме всі можливості стати однією з ключових драйверів розвитку громади.
Круглий стіл став майданчиком для нових ідей, які вже зараз сприятимуть підвищенню популярності Києва як в межах держави, так і за кордоном!
t.me/VCENTRI
#Київ_незламний
Важливі новини09/04/2025Global Career Days: як це було07/04/2025Маленькі дії — великий результат: весняна толока біля Vcentri HUB: Оболонь07/04/2025Вже 10 мікрорайонів Дніпровського району взяли участь в опитуванні в межах проєкту «Менеджмент житлових мікрорайонів»!02/04/2025Час діяти! Київ чекає на ваші ідеї!02/04/2025Громадянська освіта для молоді: якою вона має бути?26/03/2025Вчора ми зробили ще один важливий крок вперед — підписали меморандум про співпрацю з Благодійним фондом ім. Святителя Іоанна Шанхайського!24/03/2025 «Тижні Добрих Справ» об'єднують серця та ініціативи!17/03/2025Нещодавно ми відзначили 5 років Vcentri HUB!17/03/2025Вибухонебезпечні предмети: знання, що рятують життя